O mnie

AG Białowieża

Poprzez swoje życie i to, co robię pragnę pomagać  sobie i innym pełniej doświadczać swojego TU i TERAZ oraz uczyć się bycia bliżej Natury. Moim największym nauczycielem jest samo życie, takie jakim jest.

Inspiracją jest dla mnie dzika przyroda i wielu wrażliwych ludzi, których spotkałam na swojej drodze, a szczególną miłością są rzeki. Gdy siedzę nad rzeką widzę nieuchronność i niezmienność jej nurtu, będącego czystą zmiennością. Rzeka jest wielkim symbolem przepływu energii i emocji, biegu samego życia.

Prowadzę warsztaty edukacji ekologicznej i warsztaty filozoficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz warsztaty rozwoju osobistego.  Jestem trenerką rekomendowana przez Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Ukończyłam Szkołę Treningu Grupowego w Warszawie i polsko-niemiecki kurs Pedagogiki Dzikiej Przyrody.

Marzenia?

Moim marzeniem jest żyć w świecie, w którym coraz więcej jest ludzi, którzy pomagają sobie nawzajem, okazując sobie troskę, życzliwość i szczere zainteresowanie.

W świecie, w którym zwierzęta są wole i dzikie, w którym mogą żyć zgodnie ze swoją naturą i przynależną im godnością.

W świecie, w którym każdy może doświadczać piękna i majestatu dzikiej przyrody, nietkniętej ludzką ręką.

Marzę, by być i współpracować z ludźmi, którzy podążając za swoją pasją czynią świat lepszym miejscem. Wspólnie działać dla rzeczywistej zmiany.

Celebrować codzienne czynności, delektować się prostymi rzeczami.

Być wdzięcznym, za to, co jest. Każdego dnia.

Dlaczego piszę?

Pisząc te szczególne eseje, pragnę dzielić się impresjami, które moje subiektywne oko uchwyciło na moment, mgnieniami tej fascynującej, różnorodnej zmienności nurtu samego życia.

Zapraszam również do lektury innych moich tekstów – artykułów, recenzji, reportaży czy baśni. Można przeczytać je tutaj.

Płyń, płyń z nurtem płyń – życie to tylko sen

Szkoła podstawowa nr 29

Płyń, płyń z nurtem płyń - życie to tylko sen

Światło Pełni - Dorota Komasa

Poprzez Świadomą pracę z Ciałem, Umysłem i Duszą pomagam ludziom odkryć moc płynącą z cykliczności życia i zdarzeń.

Inne myśli

Mirosław Piróg

Z NURTEM ŻYCIA

Płyń, płyń z nurtem płyń - życie to tylko sen