Fot. Monika Krenczyk

Prowadząca

Warsztaty Zrównoważonego Rozwoju Osobistego prowadzi Anna Gierlińska.

Pytanie o to  kim jestem wydaje mi się najważniejszym pytaniem, jakie człowiek może stawiać sobie w życiu. Towarzyszyło mi ono od dawna. Poszukując odpowiedzi na to pytanie zauważyłam jak ważne jest znajdowanie równowagi między ciałem a duchem, doświadczeniem a refleksją, drogą rozumu a drogą serca. Prowadząc warsztaty dążę do tego, aby równowaga między tymi elementami była obecna w tym, co robię.

Z dążenia do odnajdywania w moim życiu równowagi oraz z fascynacji filozofią i możliwościami jej praktycznego zastosowania zrodził się pomysł warsztatów Zrównoważonego Rozwoju Osobistego. Kilka lat temu miałam niezwykłą okazję poprowadzenia cyklu warsztatów pod tym tytułem. Przyglądanie się jak przez rok wspólnej pracy zmieniamy się my – prowadzący i uczestnicy oraz uczestniczenie wraz z nimi w tej duchowej przygodzie było dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Uczestnicy warsztatów mówili po ich zakończeniu o tym, że zwiększyła się ich świadomość samych siebie, lepiej poznali swoje mocne i słabe strony, a wspólne spotkania były dla nich źródłem inspiracji.

Dlatego teraz chcę dzielić się doświadczeniem, wiedzą, swoją fascynacją i wszystkim tym, co zyskałam zapraszając do kolejnych edycji warsztatów Zrównoważonego Rozwoju Osobistego.

Płyń, płyń z nurtem płyń – życie to tylko sen

Szkoła podstawowa nr 29

Płyń, płyń z nurtem płyń - życie to tylko sen

Światło Pełni - Dorota Komasa

Poprzez Świadomą pracę z Ciałem, Umysłem i Duszą pomagam ludziom odkryć moc płynącą z cykliczności życia i zdarzeń.

Inne myśli

Mirosław Piróg

Z NURTEM ŻYCIA

Płyń, płyń z nurtem płyń - życie to tylko sen

%d blogerów lubi to: