Artykuły

Zapraszam do lektury artykułów, wywiadów i innych publikacji:

Różne:

Podróż bohatera. Mit bohaterski jako inspiracja w procesie edukacji artykuł opublikowany w czasopiśmie ALBO albo (nr 2/2016).

O tym, jakiej etyki potrzebujemy w czasach przemian, o etycznych wyzwaniach w związku ze zmianami klimatycznymi oraz o wartościach etycznych można przeczytać w materiale dydaktycznym projektu Klimatyczna Edukacja Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

Zapraszam do krainy baśni i wyobraźni oraz lektury  Opowieści Starej Ropuchy, czyli baśń o Zimowym Przesileniu. Baśń ukazała się na łamach Dzikiego Życia.

Recenzje, wywiady, reportaże:

Duchowość i natura  to dwie zasadnicze kwestie, wokół których zbudowana jest książka Ryszarda Kulika pt.”Człowiek wobec natury. Psychologia ochrony przyrody”. Zapraszam do lektury rozważań wokół książki w recenzji na łamach Dzikiego Życia.

O tym gdzie jest miejsce na dzikość i co ciało ma wspólnego z dzikością można przeczytać w reportażu z warsztatu Wojciecha Eichelbergera w Dzikim Życiu.

Zapraszam również do lektury rozmowy z Olgą Tokarczuk: Jaki to cud, to życie. O twórczości pisarki, dzikiej przyrodzie i romantycznych bohaterach.

Płyń, płyń z nurtem płyń – życie to tylko sen

Szkoła podstawowa nr 29

Płyń, płyń z nurtem płyń - życie to tylko sen

Światło Pełni - Dorota Komasa

Poprzez Świadomą pracę z Ciałem, Umysłem i Duszą pomagam ludziom odkryć moc płynącą z cykliczności życia i zdarzeń.

Inne myśli

Mirosław Piróg

Z NURTEM ŻYCIA

Płyń, płyń z nurtem płyń - życie to tylko sen

%d blogerów lubi to: